Szkło do każdego wnętrza

zdjęcia na szkle

Panele szklane to ostatnio bardzo modna propozycja dla tych, którzy akurat urządzają wnętrze, bez względu na to czy jest to salon, kuchnia, łazienka czy nawet sypialnia. Taki rodzaj dekorowania daje nam bowiem bardzo duże możliwości, a ograniczać może nas chyba tylko nasza własna wyobraźnia.

Dodatkowo jeżeli nie możemy znaleźć żadnego wzoru czy grafiki, która będzie pasowała do naszego domu czy mieszkania to możemy też łatwo stworzyć własne zdjęcia na szkle. Wystarczy wybrać to, co nas interesuje, a specjalista bez problemu przeniesie to na szkło. Bez względu na to czy będzie to duży format czy mały, w pionie czy w poziomie. W tym względzie nie ma żadnych ograniczeń

Najczęściej panele szklane (zobacz również na: www.axitech.pl/panele-szklane.html) kładzie się na ścianie w kuchni pomiędzy szafkami, lub na frontowych drzwiach szafek, możemy z nich też zrobić szklane blaty w łazience nad wanną, ale może być z nich zrobiona też kabina prysznicowa czy szklane drzwi właśnie do łazienki czy toalety. W pokoju czy salonie natomiast bez problemu ozdobimy nim też ścianę przy kominku, za sofą czy kanapą oraz w wielu innych miejscach. Wiele zależy od charakteru danego pomieszczenia oraz tego, co chcemy w nim zaznaczyć czy podkreślić.

Zdjęcia na szkle to doskonały pomysł na to, aby ożywić wnętrze, dlatego często wybierane są one również do restauracji, barów, salonów fryzjerskich czy spa, a także gabinetów lekarskich czy do siłowni lub spa. Szkło bowiem nie musi kojarzyć się tylko z chłodem, dzięki odpowiednio dobranym kolorom uatrakcyjni pomieszczenie.