Nowoczesny tor gokartowy w Krakowie

go karting krakow

Kraków to miasto, które przyciąga turystów swoją historią i popularnymi zabytkami. Rynek w Krakowie to miejsce niezwykle popularne. Liczne restauracje i kawiarnie kuszą odwiedzających regionalnymi daniami i różnorodnymi trunkami. W centrum miasta znajduje się również wiele nowoczesnych atrakcji dla rodzin z dziećmi i młodzieży, gdzie można aktywnie spędzić wiele godzin. Jedną z takich atrakcji z całą pewnością są gokarty.

To wspaniała rozrywka dla całej rodziny. Tor gokartowy w Krakowie jest nowoczesny i bardzo bezpieczny. Doskonale wykwalifikowana obsługa służy radą i pomocą w przypadku niedoświadczonych osób i małych dzieci. Wszystkie pytania i wątpliwości można kierować do obsługi obiektu. Zazwyczaj nie należy szybciej rezerwować toru, choć w sezonie wiosennym i letnim może on przeżywać spore oblężenie. Za godzinę zabawy należy zapłacić od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Cena uzależniona jest oczywiście od ilości osób i dodatkowych usług. Każdy uczestnik otrzymuje specjalistyczny kask i zobowiązany jest to prawidłowego zapięcia pasów bezpieczeństwa przed rozpoczęciem zabawy. Większość torów nie posiada zadaszenia i wyścigi odbywają się na świeżym powietrzu.

Jeżeli chcesz zarezerwować tor gokartowy w Krakowie polecamy sprawdzi ofertę go-karting Krakow w serwisie BumperBall.pl

W sezonie jesiennym i zimowym warto poszukać obiektu, który jest zadaszony i odpowiednio zabezpieczony aby nic nie zakłóciło beztroskiej zabawy. Pobyt na torze gokartowym to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu w gronie rodziny. To także świetny pomysł na prezent z okazji urodzin dziecka bądź bliskiego przyjaciela. Gokarty cieszą się ogromną popularnością, gdyż gwarantują wspaniałe wrażenia i doskonałą zabawę.