Lawenda i jej zastosowanie

lawenda

Lawenda pięknie pachnie i działa na wielu z nas kojąco. Fantastyczna roślina, z której wyrabia się dużo ciekawych rzeczy. Mogą to być świeczki zapachowe, kadzidełka, mydło o zapachu lawendy czy woreczki z lawendą. Jest to zapach bardzo lubiany, dlatego jest dosyć często używany. Dobrze odświeża pomieszczenie.

Lawenda jest idealna w miejscu, gdzie staramy się odprężyć. Czyli dobrze sprawdzi się przy kąpieli w towarzystwie świeczek, dzięki którym stworzymy magiczny klimat relaksu. Jeśli medytujemy czy po prostu siedzimy sobie w jakimś cichym i spokojnym miejscu, to z lawendą będzie nam się łatwiej i przyjemniej odprężyć, uciec od codziennego stresu i gonitwy. Woreczki na lawendę są bardzo praktyczne i doskonale spiszą się w naszej szafie. Dlaczego? Po pierwsze pięknie pachną i nasze ubrania przesiąkną tym cudownym zapachem i na co dzień będziemy go czuli delikatnie na sobie.

Drugą zaletą jest to, że lawenda odstrasza skutecznie mole, więc ma to po prostu zastosowanie bardzo praktyczne. Z pewnością jest to lepszy pomysł niż kule na mole, które są nie dość, że nie zdrowe dla ludzi to jeszcze strasznie śmierdzą i nie miło się kojarzą. Za to lawenda pachnie znakomicie i jej użycie ma same tylko zalety. Dodatkowo woreczek może być ładnie i estetycznie wykonany co też jest ogromnym plusem, a do tych bardziej kreatywnych jest opcja, aby sobie samemu taki woreczek uszyć. Oczywiście, jeśli się na tym nie znamy, to zostawmy to zadanie specjalistom i po prostu wybierzmy jeden woreczek z szerokiej gamy wzorów.

Polecamy: Woreczkowo.pl | Woreczki na lawendę