Suknia jak marzenie

suknie ślubne

Tematem, o którym każda kobieta mogłaby chyba mówić w nieskończoność, są z pewnością suknie ślubne. Wybór tej jedynej, wymarzonej spędza sen z powiek tysiącom panien młodych, które całe dnie spędzają na maratonach po salonach mody ślubnej w poszukiwaniu idealnego modelu.
Okazuje się bowiem, że pomimo wielkiego wyboru, znaleźć suknię ślubną wcale nie jest łatwo. Należy przede wszystkim określić swoje możliwości finansowe. Jeśli nie są zbyt pokaźne, może warto zaopatrzyć się w suknię z drugiej ręki. Niektóre z droższych modeli potrafią kosztować tyle, co średniej klasy samochód, nie mówiąc już o kreacjach największych gwiazd, wartych tyle, co spory dom. suknie ślubne
Drugą kwestią jest dopasowanie sukni do typu sylwetki i urody. Niekorzystnie dobrana potrafi zmasakrować figurę przyszłej panny młodej, która nie będzie się w niej czuła komfortowo. Wybierając suknię, należy pamiętać, że powinna ona leżeć jak druga skóra. To w niej przetańczymy całe wesele i ją będziemy oglądać na zdjęciach do końca życie, toteż powinna być ona wyjątkowa.
na szczęście salony oferujące suknie ślubne (annakara.com – Warszawa), mają również w swojej ofercie specjalnych doradców, którzy niezależnie doradzą nam wybór odpowiedniej kreacji. Panna młoda powinna polegać tylko na własnym zdaniu i odczuciach, gdyż to ona będzie tę kreację nosiła w najważniejszym dniu swojego życia.
Ostateczną kwestią pozostaje wybór dodatków do sukni. Możemy postawić na trzymetrowy lub krótszy welon, woalkę na twarzy, klasyczny kapelusik czy wianek z żywych kwiatów. Ten ostatni jest hitem tegorocznego sezonu i prezentuje się nadzwyczaj efektownie. Do tego pozostaje dobór najważniejszej kwestii – butów. Wysokie szpilki może i bosko wyglądają, ale potrafią zmasakrować nogi panny młodej. Nie zapominajmy, że na weselu jest ona wręcz rozchwytywana do tańca i buty powinny się do tego nadawać.
Każda z nas chce na własnym ślubie wyglądać jak ósmy cud świata, ale nie za wszelką cenę.