Sposób na zdrową dietę dla wygodnych

zdrowy catering

Wiele osób zmaga się z nadwagą czy nawet otyłością i próbuje różnych sposobów by schudnąć. Pojawiały i pojawiają się ciągle różne „diety cud” , które gwarantują utratę wagi. Często takie diety są reklamowane przez celebrytów i stają się modne właśnie dla tego, że polecają je osoby o znanych nazwiskach z Polski lub za świata.

Najpopularniejsze diety dotarły do nas zza oceanu i wiele osób wypróbowało je na sobie z różnym efektem. Niestety są to często diety eliminacyjne, mało smaczne i monotonne co powoduje, że są przerywane zanim pojawi się oczekiwany efekt. Bywa też, że po utracie wagi szybko pojawia się efekt jo-jo i kilogramy wracają do poprzedniego stanu albo nawet go przekraczają. Ciekawą alternatywą dla samodzielnie stosowanych diet stał się catering dietetyczny. Jest on coraz bardziej popularny – powstało wiele firm wyspecjalizowanych w takiej działalności – np. OtimalFit.

Dla wielu osób jest to bardzo wygodny sposób stosowania diety bo są one wyręczane w ciągłym pilnowaniu odpowiednich składników, wielkości porcji i godzin spożywania posiłków. Dla klienta takiej firmy najpierw ustalana jest odpowiednia dieta na podstawie jej stylu życia, stanu zdrowia i ilości kilogramów, które chce stracić – wypełnia on formularz a potem wybiera wygodny dla siebie czas dostawy. Diety przygotowane są przez wyspecjalizowanych dietetyków a realizowane przez kucharzy wysokiej klasy.

Używają oni tylko najlepszych produktów ze sprawdzonych źródeł, zawierających fitoskładniki i mikroelementy w odpowiednich dawkach. Klient dostaje codziennie odpowiednią porcję na wskazany adres i wszystko jest gotowe do spożycia, ładnie i apetycznie podane i urozmaicone.