Krówki dla gości weselnych – propozycje

krówki weselne - mleczne krówki

Zaproszenia ślubne są zazwyczaj drukowane kilka miesięcy przed ślubem; para młoda musi mieć czas, aby rozwieść wszystkie zaproszenia i dać gościom czas na przygotowanie się do uroczystości i zakup odpowiednich prezentów.

Cukierki z nadrukiem weselnym 

Zaproszenia na ślub mogą być wykonane w przeróżny sposób i niekoniecznie przy pomocy tradycyjnej techniki. Współcześnie, większość zaproszeń posiada dodatkowe wzory i zdobienia, tak aby przyciągały wzrok i zachwycały gości swoją oryginalnością i techniką wykonania. Zaproszenia ślubne są na ogół przechowywane przez osoby zaproszone.  Para młoda bardzo często stara się spersonalizować swoją uroczystość ślubną. Dlatego też, niezwykle popularne są wszelkiego rodzaju zawieszki na wódkę, zawieszki na butelkę czy cukierki z nadrukiem weselnym . Im zamożniejsza, młoda para, tym więcej możliwości.

Bardzo często, po weselach, wręczana jest wódka, albo butelka z innym alkoholem zdobiona dodatkowo informacjami na temat młodej pary, bądź datą zaślubin. Alternatywą dla takiego prezentu są krówki dla gości weselnych , które nie dość, że są o wiele tańsze, to i bardziej uniwersalne. Krówki weselne sprawią radość zarówno dziecku, jak i dorosłemu, podczas gdy alkohol w wielu przypadkach może być uznany za niezręczny prezent. Wszystko zależy jednak od indywidualnych preferencji, gdyż większość par po prostu nie uznaje takiej pompy i szumu, wokół własnej osoby. Mimo wszystko warto zastanowić się nad ofiarowaniem drobiazgu takiego jak kilka cukierków zamkniętych w ozdobnym opakowaniu.