Co z tym bagażem?

luggage storage w centrum krakowa na szewskiej

Coraz częściej podróżujemy, nie tylko w różne regiony naszego kraju, ale też w liczne zakątki całego świata. Może wprawdzie stosunkowo często wyjazdy te nie są długie, ale za to o wiele częstsze niż dawniej. Dzięki rozwijającym się wciąż ofertom turystycznym, zainteresowanie podróżami stale wzrasta. Jak podróżujemy to z bagażami, a co zrobić kiedy chcielibyśmy pochodzić po tak pięknym mieście jak Kraków bez bagaży? Rozwiązaniem jest przechowalnia bagażu – najlepiej w centrum miasta.

Zauważmy, że nie tylko my podróżujemy, rośnie również zainteresowanie turystów zagranicznych naszym krajem. Wśród licznych cudzoziemców w okresie letnim odwiedzają nasz kraj zwłaszcza Niemcy, Francuzi, Brytyjczycy, Włosi i coraz więcej Skandynawów. Oni również potrzebują bezpiecznego miejsca na przechowanie swoich bagaży, oczywiście z braku znajomości języka polskiego, szukają u nas nie przechowali bagażu a luggage storage co znaczy to samo w języku angielskim.

Miastem, które szczególnie chętnie odwiedzane jest przez zagranicznych turystów jest Kraków i chyba to nikogo nie dziwi, bo to przecież jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast Polski, miejsce o wyjątkowej historii i dużej ilości zabytków. Klimat tego miasta jest także magiczny, co można zaobserwować szczególnie wieczorem, kiedy w okolicach starego rynku i sąsiednich uliczek zaczyna kwitnąć życie towarzyskie.

Trudno więc się dziwić, że odwiedzających to miasto jest tak wielu. Zaś w związku z tym, duży nacisk kładzie się na zapewnienie turystom komfortu podczas pobytu w tym mieście. Wiadomo, że nikt nie będzie biegał po Krakowie z ciężkim bagażem, trzeba więc zostawić go w odpowiednio chronionym miejscu. Od kilku lat przechowasz bagaż w przechowalni bagażu na dworcu kolejowym. Jednak w związku z pojawiającym się zapotrzebowaniem na takie miejsce w centrum miasta, otwarta została przechowalnia bagażu na Szewskiej, kilkadziesiąt metrów od rynku. Taki luggage storage to prawdziwy komfort dla zagranicznego podróżującego po Krakowie.