Antyczny wygląd łazienek dzięki miedzi

miedziana umywalka z korkiem i baterią

Umywalki miedziane, które są wykorzystane w przestrzeni łazienkowej, nadają pomieszczeniu antycznego stylu. Razem z dodatkami jakimi mogą być baterie czy korki miedziane takie umywalki są wręcz idealnie piękne, a całość prezentuje się bardzo spójnie i daje łazience wyjątkowy charakter. Miedź od wielu lat jest modna, a moda ta tylko przybiera na sile i nie wygląda, by szybko miało się to zmienić

Bądźmy szczerzy, umywalki wyposażone w baterie i korki miedziane nadają szyku i elegancji. Z tym nie ma co dywagować. Jednym może się to podobać, a inni nie koniecznie chcą takiego rozwiązania w swoim domu. Miedziane misy umywalkowe mogą być owalne, kwadratowe bądź okrągłe. Warto też wiedzieć, że miedziane umywalki są bardzo łatwe w czyszczeniu. Wystarczy użyć delikatnych środków czyszczących. Dobrze jest też wiedzieć, by uważać na to, aby nie poplamić jej sokiem z cytryny bądź pomarańczy, gdyż może mieć to na nią zły wpływ. Baterie miedziane jest wyjątkowa ze względu na kolor, ale i także kurki od zimnej i ciepłej wody.

Co ważne takie miedziane baterie nadają się także do stylu nowoczesnego, rustykalnego, czy retro. Mając umywalkę i baterię z miedzi, będziemy mieć niepowtarzalny styl w naszej łazience. Korki miedziane będą unikalnym dodatkiem, który dopełni cały charakter pomieszczenia. Są one odporne na korozję oraz działanie kwasów nieutlenionych. Dobrze radzą sobie także ze zmianami temperatury i uszkodzeniami mechanicznymi. Znakomicie przewodzi ciepło. Element ten jest bardzo łatwy do samodzielnego montażu. Są różne dostępne kształty tak, aby można dopasować do tego, co nam potrzebne. Dodatkowym ich atutem jest wysoka estetyka.

Cena umywalek, baterii i innych elementów wyprodukowanych z miedzi nie jest niska. Jej ostateczna wielkość zależy od tego jaki weźmiemy kształt oraz rozmiar czy będą standardowe czy bardziej wyszukane. Jednak i tak będzie kilkukrotnie wyższa od produktów z najbardziej popularnych materiałów.