Igor Kowalewski Memorial Jam

Rzgów, 2013-10-01 autor Mateusz Paszkiewicz
12 października 2013, w sobotę, na skateparku w Rzgowie przy ulicy Łódzkiej odbędzie się impreza poświęcona Igorowi Kowalewskiemu, prezesowi polskiego odłamu fundacji Skateistan. Igor był wyjątkową osobą, która zawsze chętnie pomagała innym i wnosiła dużo uśmiechu.

Z tego właśnie powodu, jako grupa jego bliższych znajomych oraz osób działających na rzecz fundacji Skateistan PL, serdecznie zapraszamy wszystkich na IGOR KOWALEWSKI MEMORIAL JAM. Założenie jest proste – spotykamy się, by wspólnie pojeździć, powspominać i pokazać, że mimo iż Igora nie ma już z nami, ciągle go pamiętamy.

Impreza rusza o 12.00 i trwać będzie, o ile pogoda pozwoli, do ok. 16.00. Wjazd za friko. Uczestnicy niepełnoletni będą musieli mieć pisemną zgodę rodzica lub opiekuna na udział w jamie. Na miejscu będzie można nabyć pamiątkową koszulkę za symboliczną kwotę 20 pln oraz kiełbę z grilla.

Wszystko przy dźwiękach muzyki zapodawanej przez DJ`a Eddiego Rebela. Dla największych wymiataczy tego dnia przewidziane są pamiątkowe nagrody, zorganizowane dzięki pomocy Locals Skateboards.

Po jamie, o 21.00, spotykamy się na after party w klubie DOM na OFF Piotrkowska, gdzie specjalnie na tę okazję zagrają przyjaciele i znajomi Igora:

- MC Persona Grata a.k.a. Łukasz z Bałut
- NTK
- AFRONT
- Spinache
- Elektryczny Węgorz
- Jacek Bieleński
- Eddie Rebel

Wjazd na after – 15 pln, a dla osób z pamiątkowymi koszulkami – 10 pln. Cały dochód, zarówno z jamu jak i z after party, przeznaczony będzie na zakup przeszkód deskorolkowych dla dzieci z Domu Dziecka w Porszewicach, który regularnie odwiedzał Igor wraz z ekipą Skateistan PL.

Patroni:

infomagazine, 360mag.pl, skatetube.pl, andergrand.pl, dizaster, wepeaceit.pl, freestyle.pl

Sponsorzy: M.P.G. s.c. Skateparki.pl, Locals Skateboards

Artykuł
Czytaj więcej

Relacja z targów BRIGHT

Sprawdźcie naszą relacje z targów. Strona Glowna Czytaj więcej

Klip video
zobacz klip

Rozgrzewka na Winter Baltic Games

Krótki montaż z piątkowej rozgrzewki na tegorocznym Winter Baltic Games zobacz klip

Artykuł
Czytaj więcej

Zimowe Baltic Games już na dniach!

Wielkimi krokami zbliża się już pierwsze zimowe Baltic Games! Kliknij dalej i sprawdź co, gdzie, kiedy. Widzimy się w Gdańsku 15-16 lutego! Czytaj więcej

Galeria zdjęć
Zobacz galerię zdjęć

Galeria | BRIGHT TRADESHOW XVIII #2

Sprawdźcie drugą galerię z BRIGHT TRADSHOW XVIII, które odbyło się w Berlinie. Zobacz galerię zdjęć

Galeria zdjęć
Zobacz galerię zdjęć

Galeria | BRIGHT TRADESHOW XVIII #1

Tradycyjnie już w styczniu do Berlina zawitały największe europejskie targi deskorolkowe BRIGHT. Było kilka polskich akcentów. Kliknij dalej i sprawdź pierwszą z naszych galerii. Zobacz galerię zdjęć

Klip video
zobacz klip

Norweski Altamont w Polsce

Norweski team Altamont wpadł w tym roku do Warszawy. Chłopaki sobie dość mocno chillowali na naszych spotach. Sprawdź filmik z ich wizyty. zobacz klip