Photo: Szymon Karpiński

Fragment team w Czechach

Czechy, Havířov,, 2013-03-27 autor Michał Krzywonos
Pogoda nie rozpieszcza, jedni narzekają inni pakują ekipę i uderzają gdzieś gdzie jest opcja do jazdy. Taki właśnie krok podjęli chłopacy z Fragment team, spakowali się i uderzyli na czeskie terytorium.

Chciałoby się powiedzieć, że zima już za nami i wyjść na deskę na lokalne spoty lub park. Niestety śnieg nie znika z naszych chodników i trzeba kombinować, żeby dobrze pośmigać.

Czasami do krytego skateparku długa droga, a zajawa nie ustępuje, więc rodzą się plany wyjazdu do takiego miejsca, gdzie moglibyśmy pojeździć bez ograniczeń. Takim miejscem wydaje się skatepark w czeskiej miejscowości Havířov, do którego razem z czechowicką i bielską ekipą postanowiliśmy się wybrać w weekend.

Na pierwszy rzut skatepark wydaje się dość trudny, ale po wskoczeniu na deskę jest naprawdę przyjemnie. Kąty są idealne, nic nie odstaje i na wszystko jest rozpęd. Miejsce jest mega klimatyczne i już na samym starcie, gdy wchodzimy do środka na pewno zwrócimy uwagę na opuszczony budynek, który chłopaki fajnie zagospodarowali.

Przeszkody są wykonane D.I.Y. czyli własnoręcznie przez czeskich skaterów (Picnic Skateshop). Wielkość skateparku wskazuje na to, że chłopaki na prawdę się napracowali przy budowie. Do tego wszystkiego jest bardzo blisko polskiej granicy w Cieszynie - ok 20 km.

Photo: Szymon Karpiński
Artykuł
Czytaj więcej

Relacja z targów BRIGHT

Sprawdźcie naszą relacje z targów. Strona Glowna Czytaj więcej

Klip video
zobacz klip

Rozgrzewka na Winter Baltic Games

Krótki montaż z piątkowej rozgrzewki na tegorocznym Winter Baltic Games zobacz klip

Artykuł
Czytaj więcej

Zimowe Baltic Games już na dniach!

Wielkimi krokami zbliża się już pierwsze zimowe Baltic Games! Kliknij dalej i sprawdź co, gdzie, kiedy. Widzimy się w Gdańsku 15-16 lutego! Czytaj więcej

Galeria zdjęć
Zobacz galerię zdjęć

Galeria | BRIGHT TRADESHOW XVIII #2

Sprawdźcie drugą galerię z BRIGHT TRADSHOW XVIII, które odbyło się w Berlinie. Zobacz galerię zdjęć

Galeria zdjęć
Zobacz galerię zdjęć

Galeria | BRIGHT TRADESHOW XVIII #1

Tradycyjnie już w styczniu do Berlina zawitały największe europejskie targi deskorolkowe BRIGHT. Było kilka polskich akcentów. Kliknij dalej i sprawdź pierwszą z naszych galerii. Zobacz galerię zdjęć

Klip video
zobacz klip

Norweski Altamont w Polsce

Norweski team Altamont wpadł w tym roku do Warszawy. Chłopaki sobie dość mocno chillowali na naszych spotach. Sprawdź filmik z ich wizyty. zobacz klip